O firmie

 

 LALUNA CANDLES to młoda polska marka, którą tworzymy z miłości do rzeczy ekologicznych, ładnych i praktycznych! Nazywamy się Valentyn i Valentyna i chcielibyśmy przedstawić Ci nasz projekt. Pomysł na tworzenie produktów sojowych zrodził się z poszukiwań ładnie pachnących świec, po odpaleniu których nie zacznie boleć głowa, niestety często kończyły się one kolejnym rozczarowaniem. Wtedy współzałożyciel marki Valentyn stwierdził, że stworzy takie świece sam! Warunek był jeden: świece będą ładne, ekologiczne i pachnące jednocześnie! I udało nam się! Jak często zdarzyło ci się kupić świece, która pachnie tylko przed odpaleniem, lub gaśnie co chwile? A może pali się nierównomiernie i kopci? Zapomnij o tym! Gwarantujemy ci, że nasze świece sojowe pachną pięknie zarówno przed jak i w trakcie palenia. Płomień jest równomierny, jak i topienie wosku. Oprócz tego design naszej świecy wpasuje się w każdy wystrój i będzie świetną minimalistyczną dekoracją. Każdą świece wykonujemy ręcznie zwracając uwagę na każdy szczegół. Ciągle się rozwijamy, szukamy idealnych kompozycji zapachowych i estetycznych opakowań. Wszystko po to, aby stworzyć wyjątkową markę, która odzwierciedla nasze podejście do estetyki, ekologii i zapachów. Wierzymy, że aromat to jeden z najważniejszych czynników wpływających na atmosferę w każdym pomieszczeniu! 

P.S. Pojemniczek po świecy można wykorzystać wielokrotnie na różne sposoby: jako doniczkę na kwiaty lub do przechowywania biżuterii czy drobnych rzeczy. 

Spróbuj raz, a obiecujemy ci, że zakochasz  się na zawsze! Pragniemy udowodnić coraz większej liczbie osób, że rzeczy ekologiczne mogą być piękne i praktyczne! Jest to zdrowsza alternatywa, ze względu na swoje składniki i nie szkodzi środowisku. W teraźniejszości świece to już nie kawałek parafiny i czarny dym, a aromaterapia, chwila relaksu i piękna minimalistyczna ozdoba!

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl